O blogu

Jeśli do nas trafiłeś to pewnie szukasz wiedzy, motywacji lub inspiracji. Zapraszamy! Chcemy na różne sposoby ułatwiać Ci rozpoczęcie przygody z bieganiem i późniejszy rozwój tej pasji!

Ten blog powstał aby zebrać w jednym miejscu przemyślenia początkujących biegaczy. Jeśli właśnie zacząłeś, lub dopiero chcesz zacząć przygodę z bieganiem, to jest to miejsce dla Ciebie. Sami całkiem niedawno wróciliśmy do sportu i chętnie dzielimy się tym, co pomogło nam w rozpoczęciu i utrzymaniu aktywnego trybu życia. Możesz czerpać garściami, nie krępuj się!

Jeśli lubisz biegać, pływać i/lub jeździć na rowerze, startujesz w zawodach, lub robisz to tylko czysto rekreacyjnie, ten blog jest dla Ciebie. Jeśli lubisz spotkania z ludźmi o podobnych, sportowych zainteresowaniach to zapraszamy — poznajmy się!

Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie ze słowem wybiegane? Może to bardziej cenzuralna wersja przekleństwa mówiącego o tym, że ma się wszystko gdzieś?

IMG_0845

Dla nas wybiegane ma wiele znaczeń na różnych płaszczyznach. To, najbardziej dosłowne, to setki kilometrów wybieganych co miesiąc na treningach. Ale też tysiące myśli poukładanych podczas tych biegów, miliony emocji przemyślanych podczas samotnych godzin. I w końcu sukces, który przychodzi kiedy dobrze odrobisz treningowe zadania, oraz pewność siebie, jaka rozwija się po drodze. To jak, co dla Ciebie znaczy wybiegane?

Na blogu opisujemy swoje treningowe przemyślenia, czasem opowiadamy o tym, jak było na zawodach, co było sukcesem, a nad czym musimy jeszcze popracować. Przeczytasz tu też opinie i testy sprzętu dla biegaczy (od ubrań, po gadżety elektroniczne), a czasem być może trafisz na zniżki czy promocje specjalnie dla czytelników bloga.