IDEA RUN – wybiegaj sobie WYŻSZY PROCENT na lokacie!

IdeaBank postanowił wykorzystać modę na zdrowy styl życia i zachęcił biegaczy z dodatkową gotówką do inwestycji ;)

Wg jednego z ostatnich artykułów na temat zdrowego stylu życia w Newsweeku (39/2014) w Polsce biegaczy jest ok 3 mln; w Narodowym Spisie Biegaczy spisało się już prawie 61 tys osób. Myślę, że to dobre statystyki na to, żeby sądzić, że lokata może spotkać się ze sporym zainteresowaniem.

1 października bank startuje z ofertą lokaty dla biegaczy, w której im więcej kilometrów przebiegniesz, tym większe oprocentowanie jesteś w stanie sobie zagwarantować. Tak przedstawia się tabela:

oprocentowanie

Akcji towarzyszy wydarzenie na Endomondo, w którym każdy, kto chce skorzystać z lokaty, musi wziąć udział. Na razie jest ok 3,1 tys osób.

Kilka dodatkowych, szczegółowych informacji:

– Okres umowny Lokaty wynosi 4 miesiące. Lokata ma charakter odnawialny.
– Minimalna kwota Lokaty wynosi 1000 PLN.
– Aby lokata została uruchomiona trzeba wypełnić wniosek, poczekać na maila od banku, potwierdzić, że wzięło się udział w wydarzeniu na Endomondo.

1

Więcej informacji na temat lokaty doczytać można w Regulaminie oraz na stronie www.

Ja na pewno założę lokatę, a Ty? I tak będziesz biegał, więc jak masz jakiś dodatkowy budżet, warto, żebyś skorzystał. Opłaca się, szczególnie, że 4% na lokacie 4 m-ce nie oferuje nikt:

ranking

Ja na pewno startuję w biegu w Skierniewicach, Biegnij Warszawo (WWA), w Półmaratonie Szakala (w Łodzi) i pewnie wyrobię jeszcze kilkadziesiąt kilometrów dzięki niedzielnym porankom biegowym oraz stałym treningom we wtorek i czwartek.

Październik zapowiada się mocno ;)

No votes yet.
Please wait...
Łukasz Dębski Opublikowane przez: